İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
* Web’e Özel Fırsatlarla D-Smart Üyeliğinizi Avantaja Dönüştürün.

D-Smart Çorum Bayi Servisleri| Çorum

 

 
 
D-Smart Çorum yetkili bayimizden üye olmak için müşteri temsizlcilerimizi arayarak, D-Smart üyelik işlemenizi hızlı ve kolay bir şekilde müşteri hizmetleri temsilcilerimiz yardımıyla online olarak oluştarabilirsiniz. D-Smart paketlerinden size en uygun teklifleri ve kampanyaları öğrenmek, avantajlı bir üyelik oluşturarak D-Smart sahibi olmak istiyorsanız 0546 466 0266 bizlere ulaşın. D-Smart Çorum Çorum rekabetçi yenilikçi ve uzman müşteri temsilcilerimizden sağlıklı bir başvuru gerçekleştirirken, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan teknik ekip kadorosuyla da aynı gün kurulum farkını yaşatıyoruz. Çorum D-Smart, kurulum sonrası da destek vererek sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.
 
 
Çorum D-Smart Kampanya Bilgi ve Abone Merkezi
D-SMART Aboneliği için : 0546 466 0266
 
 
Her bütçeye uygun D-Smart fırsat kampanyaları ve avantajlı fiyatları bulunmakta. D-Smart Çorum Çorum bayi merkezi olarak yayınlamış olduğumuz D-Smart Çorum web sitemizde D-Smart Tv ve Limitsiz D-Smartnet paketleri, D-Smart GO kampanyaları ve indirimler D-Smart'ın engelleri aşan kampanyaları, D-Smart bayii özel seçenekleri ile ilgili bilgileri inceleyebilir, aklınıza takılan sorular, Paket oluşturma, internet bağlantısı, yeni abonelik oluşturma, D-Smart paketleri, D-Smart kampaya detayları ile ilgili bizlerden destek alabilirsiniz. Dsmart'ın bir çok avantajlı fiyatları yanında dilediğinizi izleyebileceğiniz paketleri bulunmaktadır. Birçok spor içeriğinin yanı sıra, Film, Dizi, Yaşam, Belgesel, Müzik ve Çocuk kanallarıyla içeriklerini çok daha renkli hale getiriyor. D-Smart Çorum Çorum müşteri hizmetleri abone servisi yardım destek hizmetleri sizlere üyelik sürecinizi daha kolay hızlı ve güvenli hale getirmek için çalışmaktadır.
 
 
-D-Smart'a üye olmak için aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım!
Sizin için en uygun D-Smart'ı birlikte oluşturalım!
 

D-Smart Çorum Çorum Bayileri Servisleri

 
D-Smart Çorum bölge özel kampanya bilgi hattından ulaşabilirsiniz. D-Smart Çorum bayi servis listesi, Çorum abone hattı
Çorum D-Smart Bayi Adresleri Listesi
Bayi AdıBayi Adresiİlçe
BİLET19 TURİZM BİLİŞİM TEK. SAN.TİC.LTD.ŞTİ.YENİYOL MAH. 1.GAZİ SOK. NO:1/A MERKEZ ÇORUMÇorum
 
 

D-Smart Çorum Çorum Servis Bölgeleri

 
 
Karakeçili - Ulukavak - Üçdutlar - Buharaevler - Ulukavak - Çepni - Çöplü - Kunduzhan - Mimarsinan - Çepni - Kunduzhan - Gülabibey - Mimarsinan - Kale - Yeniyol - Bahçelievler - Yavruturna - Abdalata - Ahilyas - Ahmediye - Ahmetoğlan - Acıpınar - Akçakaya - Aksungur - Akyazı - Altınbaş - Arpaöz - Arpalık - Arslanköy - Atçalı - Ayaz - Ayvalı - Babaoğlu - Balımsultan - Bayat - Beydili - Balyakup - Bektaşoğlu - Bozboğa - Boğazönü - Boğabağı - Boğacık - Budakören - Burunköy - Büget - Büğdüz - Büğrüoğlu - Büyükdivan - Büyükgülücek - Cerit - Cemilbey - Celilkırı - Çağşak - Çakır - Çalıca - Çalkışla - Çalyayla - Çaltıcak - Çanakçı - Çatak - Çayhatap - Çeşmeören - Çukurören - Çıkrık - Çobandivanı - Dağkarapınar - Değirmendere - Delibekiroğlu - Deliler - Denizköy - Dereköy - Dut - Dutçakallı - Düdüklük - Eğerci - Elicek - Elmalı - Erdek - Ertuğrul - El - Eskiköy - Eskice - Eskiören - Eşençay - Eymir - Eskikaradona - Evcikuzkışla - Evciortakışla - Evciyenikışla - Eskiekin - Feruz - Gemet - Gökdere - Gökköy - Gökçepınar - Göcenovacığı - Güney - Güvenli Köy - Güvençli - Güzelyurt - Hacıbey - Hacımusa - Hacıpaşa - Hamdi - Hamamlıçay - Hankozlusu - Harmancık - H.Ahmetderesi - Hımıroğlu - Hızırdede - İğdeli - İkipınar - İnalözü - İsmail - Kadıkırı - Kadıderesi - Karakeçili - Karagöz - Karaağaç - Karabayır - Karapürçek - Karaca - Karacaören - Karadona - Karahisar - Kalehisar - Karapınar - Kavacık - Kayı - Kazıklıkaya - Kertme - Kılıçören - Kınıkdeliler - Kırkdilim - Kışladeresi - Kınık - Kirazlıpınar - Kızılpınar - Kiranlık - Kireçocağı - Kozluca - Konaklı - Köprüalan - Kultak - Kumçelteği - Kuruçay - K.Palabıyık - Kuşsaray - Kutluca - Küçükdüvenci - Küçükgülücek - Laloğlu - Mecidiyekavak - Mislerovacığı - Mühürler - Morsümbül - Mollahasan - Mustafaçelebi - Narlık - Osmaniye - Oymaağaç - Öksüzler - Ömerbey - Örencik - Palabıyık - Pancarlık - Paşaköy - Penbecik - Pınarcık - Pınarçay - Sapa - Sarayköy - Sarımbey - Sarışeyh - Sarılık - Sarmaşa - Sazdeğirmeni - Saraylı - Salur - Sazak - Serban - Serpin - Seyfe - Seydimçakallı - Sevindikalanı - Sırıklı - Soğuksu - Şanlıosman - Şahinkaya - Şekerbey - Şeyhhamza - Şendere - Şeyhmustafa - Tarhan - Tarhankozlusu - Taşpınar - Tatar - Teslim - Tolamehmet - Tozluburun - Turgut - Türkayşe - Türkler - Uğrak - Üçköy - Üyük - Ülkenpınarı - Yakuparpa - Yaydığın - Yenice - Yenihayat - Yenikaradona - Yeşildere - Yeşilyayla - Yoğunpelit - Düvenci - Seydim -
 
 
 
 

D-Smart Çorum, Kurulum Çanak anten fiyat listesi

 
 
Tek LNB'li Çanak Kurulumu (20 mt kablo dahil)190 TL
 Çift LNB'li Çanak Kurulumu (40 mt kablo dahil)250 TL
Tekli LNB40 TL
 Çiftli LNB80 TL
 Dörtlü LNB 120 TL
 Kablo (Metresi)2 TL
 Servis Bedeli30 TL
 
 

D-Smart Çorum Çorum Bayi Hizmetleri

 
  • D-Smart Kurulum ve Aktivasyon, D-Smart Servis, D-Smart Arıza, D-Smart Kart İade, D-Smart Kutu iade, D-Smart İptal talebi
 
 
 

D-Smart Çorum Çorum Servisleri, D-Smart Çorum Satış Noktası

 
D-Smart bireysel ticari üyeliklerinizde Çorum Çorum D-Smart servis telefonumuzdan müşteri hizmetleri temsilcilerimiz size servis, kurulum. yeni abonelik başvurusu hizmeti vermektedir. Canlı destek ile D-Smart internet paketleri, D-Smart ve internet kampanyaları, D-Smart yalın internet, D-Smart internet tarifeleriD-Smart Mega paket, D-Smart HD kalitesinde, Film ve Dizi kanalları, Belgesel kanallarından National Geographic, Discovery grupları dahil tüm müzik eğlence yaşam kanalları, çocuk kanallarını Turksat ve Hotbird uydusu üzerinden yayın yapan 81'i HD 270'den fazla yerli ve yabancı kanalı izleyicilerine sunmaktadır. D-Smart Çorum Çorum servisleri, D-Smart Çorum satış noktası servisinin sizlere sunmuş olduğu D-Smart hizmetleri bitmedi! D-Smart'ın uygun internet seçenekleri limitsiz kotasız ve tek fatura, dosdoğru hizmet farkını yaşayın. D-Smart'ın teknolojık alandaki yenilikleri D-Smart GO, D-Smart Kampanyaları, D-Smart internet D-Smart HD plus, DFix cihaz ile ayrıcalıkların farkını keşfederek eğlenceyi evinizde buluşturmaya devam ediyor.
 
 

D-Smart GO ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde TV keyfi

D-Smart GO ile TV keyfinizi, cep telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan özgürce izleyin, Ulusal kanalların canlı yayınları, Filmleri ve yerli yabancı dizileri, spor karşılaşmalarını gününde ve saatinde izlemek zorunda değilsiniz. D-Smart GO ile çok daha fazlasını dilediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

 

 

D-Smart HD

 

HD tv sahibi olsanız da gerçek HD görüntü kalitesi için uydu alıcı cihazınızın ve yayınınızın da HD özellikte olması gerekir. D-Smart HD ile en güncel filmler, ödüllü diziler, olağanüstü yapıtlı belgeseller, eğlence yaşam ve spor kanalları ile gerçeğe yakın, 85'i HD 270’den fazla kanalı izleyebilirsiniz.   
D-Smart HD cihazı için ise Türksat uydusuna bakan çanak anten yeterlidir.

 

 

D-Smart HD Plus

 

D-Smart HD plus, içerisinde harddisk hafızası bulunan bir cihazdır. D-Smart HD+ ile istediğiniz yayınları kaydedebilir, canlı yayını durdurabilir, geri yada ileri alabilir, dilediğiniz zaman canlı yayın zamanına dönebilirsiniz, aynı anda iki yayını kaydedebilirsiniz. Çorum D-Smart müşteri temsilcinizden bilgi alıp hemen kurulum sağlatabilirsiniz. 

 

 

Dfix

 

kurtulmanızı sağlar. Tek kumanda ile kolay kurulum ve kullanım rahatlığını yaşayın. Modül ve içerisine yerleştirilen bir kart ile D-Smart'ın zengin dünyasına HD kalitesiyle izlemenizi sağlar. Sadece bir kredi kartı büyüklüğünde olan D-Smart D-Fix'i televizyonunuza kolaylıkla takılabilir. D-Smart Çorum Çorum bayi temsilcinizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

D-Smart Çorum bayileri, D-Smart Çorum servisleri, D-Smart Çorum satış noktaları, D-Smart Çorum servis abone merkezi, D-Smart Çorum Teknik Servis

 

 
D-Smart Bayi Servisleri
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2018 www.ds-merkez.com.tr D-Smart Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır. 0212 442 0118 - 0212 553 0473
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM