İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
* Web’e Özel Fırsatlarla D-Smart Üyeliğinizi Avantaja Dönüştürün.

D-Smart Çınar Bayi Servisleri| Diyarbakır

 

 
 
D-Smart Çınar yetkili bayimizden üye olmak için müşteri temsizlcilerimizi arayarak, D-Smart üyelik işlemenizi hızlı ve kolay bir şekilde müşteri hizmetleri temsilcilerimiz yardımıyla online olarak oluştarabilirsiniz. D-Smart paketlerinden size en uygun teklifleri ve kampanyaları öğrenmek, avantajlı bir üyelik oluşturarak D-Smart sahibi olmak istiyorsanız 0546 466 0266 bizlere ulaşın. D-Smart Çınar Diyarbakır rekabetçi yenilikçi ve uzman müşteri temsilcilerimizden sağlıklı bir başvuru gerçekleştirirken, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan teknik ekip kadorosuyla da aynı gün kurulum farkını yaşatıyoruz. Çınar D-Smart, kurulum sonrası da destek vererek sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.
 
 
Çınar D-Smart Kampanya Bilgi ve Abone Merkezi
D-SMART Aboneliği için : 0546 466 0266
 
 
Her bütçeye uygun D-Smart fırsat kampanyaları ve avantajlı fiyatları bulunmakta. D-Smart Çınar Diyarbakır bayi merkezi olarak yayınlamış olduğumuz D-Smart Çınar web sitemizde D-Smart Tv ve Limitsiz D-Smartnet paketleri, D-Smart GO kampanyaları ve indirimler D-Smart'ın engelleri aşan kampanyaları, D-Smart bayii özel seçenekleri ile ilgili bilgileri inceleyebilir, aklınıza takılan sorular, Paket oluşturma, internet bağlantısı, yeni abonelik oluşturma, D-Smart paketleri, D-Smart kampaya detayları ile ilgili bizlerden destek alabilirsiniz. Dsmart'ın bir çok avantajlı fiyatları yanında dilediğinizi izleyebileceğiniz paketleri bulunmaktadır. Birçok spor içeriğinin yanı sıra, Film, Dizi, Yaşam, Belgesel, Müzik ve Çocuk kanallarıyla içeriklerini çok daha renkli hale getiriyor. D-Smart Çınar Diyarbakır müşteri hizmetleri abone servisi yardım destek hizmetleri sizlere üyelik sürecinizi daha kolay hızlı ve güvenli hale getirmek için çalışmaktadır.
 
 
-D-Smart'a üye olmak için aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım!
Sizin için en uygun D-Smart'ı birlikte oluşturalım!
 

D-Smart Çınar Diyarbakır Bayileri Servisleri

 
D-Smart Çınar bölge özel kampanya bilgi hattından ulaşabilirsiniz. D-Smart Çınar bayi servis listesi, Çınar abone hattı
Çınar D-Smart Bayi Adresleri Listesi
Bayi AdıBayi Adresiİlçe
 
 

D-Smart Çınar Diyarbakır Servis Bölgeleri

 
 
Fatih - Gazi - Yeşil - Yeni - Cumhuriyet - Eski - Ekin Veren - İkizoluk - Bağacık - Köksalan - Yazçiçeği - Akçomak - Aşağı Konak - Demirölçek - Yaprakbaşı - Düzova - Fennu - Hamiye - Meydanköy - Dikencik - Çataşl Tarla - Aktepe - Has - Kutluk - Akter - Acı - Taşönü - Çukarbaşı - İncirtepe - Öncülü - Salihli - Selyazı - Çanaklı - Yeniköy - Aboriş - Şekerören - Belenli - Karalar - Başalan - Başaklı - Hamidoğulları - Yuvacık - Zorköy - Şükürlü - Mukataşı - Kınalı Tarla - Toraman - Kubacık - Beşpınar - Selman - Molapolat - Bozçalı - Gelensu - Altınkaya - Tavşan Tepe - Akyapı - Göktepe - Gürses - Ağaçsever - Solmaz - Filiz Ören - Karabudak - Sürendal - Hızır Bey - Avdalı - Muratçık - Yukarıortaören - Aşağı Ortaören - Bilmece - Ballı Baba - Alancık - Özgider - Kürekli - Kuruyazı - Pembeviran - Kazık Tepe - Halkapınar - Şeytancık - Aşağı Molaali - Orşar - Gerzebeş - Hüyükdibi - Şeyhcoban - Keysani - Çakrkaya - Karababa - Tılver - Bulutçeker - Danışır - Karaçbelik - Bayırkonak - Dükrük - Yeşiltaş - Harabe - Çatmadal - Biramehmetağa - Gümüştaş - Garce - Çınarköy - Arpa Tepe - Kizinder - Şimşek - Kaçan - Çömeçli - Leblebitaş - Belek - Nahırtamaç - Gırvaze - Zuniya - Dişli Başak - Tekkaynak - Ayveri - Bayırkonağı - Beneklitaş - Buyuransu - Çeltikaltı - Çömçeli - Halıören - İnanözü - Kabahıdır - Karasungur - Kılıçkaya - Sevindik - Sırımkeser - Pınaroğlu - Uzunbahçe - Yarımkas - Kuyuluhuyuk - Boğazören - Alabaş - Deniz - Merkez - Dağsuyu - Alaçimen - Laçin - Ziyaret - Darbi - Kale - Gomderesi - Kelek - Kabahıdır - Körosman - Kılıçkaya - Alvuz -
 
 
 
 

D-Smart Çınar, Kurulum Çanak anten fiyat listesi

 
 
Tek LNB'li Çanak Kurulumu (20 mt kablo dahil)125 TL
 Çift LNB'li Çanak Kurulumu (40 mt kablo dahil)175 TL
Tekli LNB30 TL
 Çiftli LNB50 TL
 Dörtlü LNB 70 TL
 Kablo (Metresi)1,5 TL
 Servis Bedeli45 TL
 
 

D-Smart Çınar Diyarbakır Bayi Hizmetleri

 
  • D-Smart Kurulum ve Aktivasyon, D-Smart Servis, D-Smart Arıza, D-Smart Kart İade, D-Smart Kutu iade, D-Smart İptal talebi
 
 
 

D-Smart Çınar Diyarbakır Servisleri, D-Smart Çınar Satış Noktası

 
D-Smart bireysel ticari üyeliklerinizde Çınar Diyarbakır D-Smart servis telefonumuzdan müşteri hizmetleri temsilcilerimiz size servis, kurulum. yeni abonelik başvurusu hizmeti vermektedir. Canlı destek ile D-Smart internet paketleri, D-Smart ve internet kampanyaları, D-Smart yalın internet, D-Smart internet tarifeleriD-Smart Mega paket, D-Smart HD kalitesinde, Film ve Dizi kanalları, Belgesel kanallarından National Geographic, Discovery grupları dahil tüm müzik eğlence yaşam kanalları, çocuk kanallarını Turksat ve Hotbird uydusu üzerinden yayın yapan 81'i HD 270'den fazla yerli ve yabancı kanalı izleyicilerine sunmaktadır. D-Smart Çınar Diyarbakır servisleri, D-Smart Çınar satış noktası servisinin sizlere sunmuş olduğu D-Smart hizmetleri bitmedi! D-Smart'ın uygun internet seçenekleri limitsiz kotasız ve tek fatura, dosdoğru hizmet farkını yaşayın. D-Smart'ın teknolojık alandaki yenilikleri D-Smart GO, D-Smart Kampanyaları, D-Smart internet D-Smart HD plus, DFix cihaz ile ayrıcalıkların farkını keşfederek eğlenceyi evinizde buluşturmaya devam ediyor.
 
 

D-Smart GO ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde TV keyfi

D-Smart GO ile TV keyfinizi, cep telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan özgürce izleyin, Ulusal kanalların canlı yayınları, Filmleri ve yerli yabancı dizileri, spor karşılaşmalarını gününde ve saatinde izlemek zorunda değilsiniz. D-Smart GO ile çok daha fazlasını dilediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

 

 

D-Smart HD

 

HD tv sahibi olsanız da gerçek HD görüntü kalitesi için uydu alıcı cihazınızın ve yayınınızın da HD özellikte olması gerekir. D-Smart HD ile en güncel filmler, ödüllü diziler, olağanüstü yapıtlı belgeseller, eğlence yaşam ve spor kanalları ile gerçeğe yakın, 85'i HD 270’den fazla kanalı izleyebilirsiniz.   
D-Smart HD cihazı için ise Türksat uydusuna bakan çanak anten yeterlidir.

 

 

D-Smart HD Plus

 

D-Smart HD plus, içerisinde harddisk hafızası bulunan bir cihazdır. D-Smart HD+ ile istediğiniz yayınları kaydedebilir, canlı yayını durdurabilir, geri yada ileri alabilir, dilediğiniz zaman canlı yayın zamanına dönebilirsiniz, aynı anda iki yayını kaydedebilirsiniz. Çınar D-Smart müşteri temsilcinizden bilgi alıp hemen kurulum sağlatabilirsiniz. 

 

 

Dfix

 

kurtulmanızı sağlar. Tek kumanda ile kolay kurulum ve kullanım rahatlığını yaşayın. Modül ve içerisine yerleştirilen bir kart ile D-Smart'ın zengin dünyasına HD kalitesiyle izlemenizi sağlar. Sadece bir kredi kartı büyüklüğünde olan D-Smart D-Fix'i televizyonunuza kolaylıkla takılabilir. D-Smart Çınar Diyarbakır bayi temsilcinizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

D-Smart Çınar bayileri, D-Smart Çınar servisleri, D-Smart Çınar satış noktaları, D-Smart Çınar servis abone merkezi, D-Smart Çınar Teknik Servis

 

 
D-Smart Bayi Servisleri
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2018 www.ds-merkez.com.tr D-Smart Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır. 0212 442 0118 - 0212 441 0 333 - 0212 553 0473
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM