İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
* Web’e Özel Fırsatlarla D-Smart Üyeliğinizi Avantaja Dönüştürün.

D-Smart Bulanık Bayi Servisleri| Muş

 

 
 
D-Smart Bulanık yetkili bayimizden üye olmak için müşteri temsizlcilerimizi arayarak, D-Smart üyelik işlemenizi hızlı ve kolay bir şekilde müşteri hizmetleri temsilcilerimiz yardımıyla online olarak oluştarabilirsiniz. D-Smart paketlerinden size en uygun teklifleri ve kampanyaları öğrenmek, avantajlı bir üyelik oluşturarak D-Smart sahibi olmak istiyorsanız 0546 466 0266 bizlere ulaşın. D-Smart Bulanık Muş rekabetçi yenilikçi ve uzman müşteri temsilcilerimizden sağlıklı bir başvuru gerçekleştirirken, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan teknik ekip kadorosuyla da aynı gün kurulum farkını yaşatıyoruz. Bulanık D-Smart, kurulum sonrası da destek vererek sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.
 
 
Bulanık D-Smart Kampanya Bilgi ve Abone Merkezi
D-SMART Aboneliği için : 0546 466 0266
 
 
Her bütçeye uygun D-Smart fırsat kampanyaları ve avantajlı fiyatları bulunmakta. D-Smart Bulanık Muş bayi merkezi olarak yayınlamış olduğumuz D-Smart Bulanık web sitemizde D-Smart Tv ve Limitsiz D-Smartnet paketleri, D-Smart GO kampanyaları ve indirimler D-Smart'ın engelleri aşan kampanyaları, D-Smart bayii özel seçenekleri ile ilgili bilgileri inceleyebilir, aklınıza takılan sorular, Paket oluşturma, internet bağlantısı, yeni abonelik oluşturma, D-Smart paketleri, D-Smart kampaya detayları ile ilgili bizlerden destek alabilirsiniz. Dsmart'ın bir çok avantajlı fiyatları yanında dilediğinizi izleyebileceğiniz paketleri bulunmaktadır. Birçok spor içeriğinin yanı sıra, Film, Dizi, Yaşam, Belgesel, Müzik ve Çocuk kanallarıyla içeriklerini çok daha renkli hale getiriyor. D-Smart Bulanık Muş müşteri hizmetleri abone servisi yardım destek hizmetleri sizlere üyelik sürecinizi daha kolay hızlı ve güvenli hale getirmek için çalışmaktadır.
 
 
-D-Smart'a üye olmak için aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım!
Sizin için en uygun D-Smart'ı birlikte oluşturalım!
 

D-Smart Bulanık Muş Bayileri Servisleri

 
D-Smart Bulanık bölge özel kampanya bilgi hattından ulaşabilirsiniz. D-Smart Bulanık bayi servis listesi, Bulanık abone hattı
Bulanık D-Smart Bayi Adresleri Listesi
Bayi AdıBayi Adresiİlçe
 
 

D-Smart Bulanık Muş Servis Bölgeleri

 
 
Kültür - İnönü - Yeni - Zafer - Cumhuriyet - Güllüova - Mescitli - Şehitlik - Bahçeliveler - Arakonak - Balotu - Çaygeldi - Ericek - Gölyanı - Göztepe - Güllüova - Gümüşpınar - Gündüzü - Günyurdu - Karaburun - Kırkgöze - Kotanlı - Mescitli - Örenkent - Sinan - Çimen allesi - Zafer - İnönü - Şehit Tahir - Söğütlü - Sultanlı - Şehittahir - Üçtepe - Eski Yol - Toklular - Kurganlı - Satırlar - Sıra Dere - Adıvar - Saman Yolu - Cumhuriyet alle - Hürriyet alle - Toptaş alle - Yeni alle - Arakonak - Baloto - Bingüldek - Köprüyolu - Bostancılar - Koyunağılı - Doğantepe - Demirkapı - Meşe İçi - Seçme - Akçakaynak - Altınoluk - Kale allesı - Gazı allesı - Fatıh Mallesı - Abdalbayazıt - Akçaarmut - Arıköy - Aşağıbüklü - Büngüldek - Cankurtaran - Çataklı - Dokuzpınar - Esenlik - Gülçimen - Günbatmaz - Hoşgeldi - Oğlakkaya - Okçular - Olurdere - Yokuşbaşı - Murat - Uğur - Yıldız - Adıvar - Akçakaynak - Altınoluk - Bostancılar - Değirmensuyu - Demirkapı - Doğantepe - Eskiyol - Karacaören - Koyunağılı - Köprüyolu - Kurganlı - Meşeiçi - Samanyolu - Seçme - Sıradere - Şatırlar - Şehitveren - Toklular - Yazbaşı - Cumhuriyet alle - İnönü alle - Karaburun - Günyurdu - Ericek - Söğütlü - Kırkgöte - Çaygeldi - Gümüşpınar - Üçtepe - Pinarbaşı - Yeşil Yurt allesi - Abdalbeyezıt allesi - Alagez - Fatih - Gazi - Arı - Bahçeli Evler - Fatih - Saray - Pınar - Sinan -
 
 
 
 

D-Smart Bulanık, Kurulum Çanak anten fiyat listesi

 
 
Tek LNB'li Çanak Kurulumu (20 mt kablo dahil)125 TL
 Çift LNB'li Çanak Kurulumu (40 mt kablo dahil)175 TL
Tekli LNB30 TL
 Çiftli LNB50 TL
 Dörtlü LNB 70 TL
 Kablo (Metresi)1,5 TL
 Servis Bedeli45 TL
 
 

D-Smart Bulanık Muş Bayi Hizmetleri

 
  • D-Smart Kurulum ve Aktivasyon, D-Smart Servis, D-Smart Arıza, D-Smart Kart İade, D-Smart Kutu iade, D-Smart İptal talebi
 
 
 

D-Smart Bulanık Muş Servisleri, D-Smart Bulanık Satış Noktası

 
D-Smart bireysel ticari üyeliklerinizde Bulanık Muş D-Smart servis telefonumuzdan müşteri hizmetleri temsilcilerimiz size servis, kurulum. yeni abonelik başvurusu hizmeti vermektedir. Canlı destek ile D-Smart internet paketleri, D-Smart ve internet kampanyaları, D-Smart yalın internet, D-Smart internet tarifeleriD-Smart Mega paket, D-Smart HD kalitesinde, Film ve Dizi kanalları, Belgesel kanallarından National Geographic, Discovery grupları dahil tüm müzik eğlence yaşam kanalları, çocuk kanallarını Turksat ve Hotbird uydusu üzerinden yayın yapan 81'i HD 270'den fazla yerli ve yabancı kanalı izleyicilerine sunmaktadır. D-Smart Bulanık Muş servisleri, D-Smart Bulanık satış noktası servisinin sizlere sunmuş olduğu D-Smart hizmetleri bitmedi! D-Smart'ın uygun internet seçenekleri limitsiz kotasız ve tek fatura, dosdoğru hizmet farkını yaşayın. D-Smart'ın teknolojık alandaki yenilikleri D-Smart GO, D-Smart Kampanyaları, D-Smart internet D-Smart HD plus, DFix cihaz ile ayrıcalıkların farkını keşfederek eğlenceyi evinizde buluşturmaya devam ediyor.
 
 

D-Smart GO ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde TV keyfi

D-Smart GO ile TV keyfinizi, cep telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan özgürce izleyin, Ulusal kanalların canlı yayınları, Filmleri ve yerli yabancı dizileri, spor karşılaşmalarını gününde ve saatinde izlemek zorunda değilsiniz. D-Smart GO ile çok daha fazlasını dilediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

 

 

D-Smart HD

 

HD tv sahibi olsanız da gerçek HD görüntü kalitesi için uydu alıcı cihazınızın ve yayınınızın da HD özellikte olması gerekir. D-Smart HD ile en güncel filmler, ödüllü diziler, olağanüstü yapıtlı belgeseller, eğlence yaşam ve spor kanalları ile gerçeğe yakın, 85'i HD 270’den fazla kanalı izleyebilirsiniz.   
D-Smart HD cihazı için ise Türksat uydusuna bakan çanak anten yeterlidir.

 

 

D-Smart HD Plus

 

D-Smart HD plus, içerisinde harddisk hafızası bulunan bir cihazdır. D-Smart HD+ ile istediğiniz yayınları kaydedebilir, canlı yayını durdurabilir, geri yada ileri alabilir, dilediğiniz zaman canlı yayın zamanına dönebilirsiniz, aynı anda iki yayını kaydedebilirsiniz. Bulanık D-Smart müşteri temsilcinizden bilgi alıp hemen kurulum sağlatabilirsiniz. 

 

 

Dfix

 

kurtulmanızı sağlar. Tek kumanda ile kolay kurulum ve kullanım rahatlığını yaşayın. Modül ve içerisine yerleştirilen bir kart ile D-Smart'ın zengin dünyasına HD kalitesiyle izlemenizi sağlar. Sadece bir kredi kartı büyüklüğünde olan D-Smart D-Fix'i televizyonunuza kolaylıkla takılabilir. D-Smart Bulanık Muş bayi temsilcinizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

D-Smart Bulanık bayileri, D-Smart Bulanık servisleri, D-Smart Bulanık satış noktaları, D-Smart Bulanık servis abone merkezi, D-Smart Bulanık Teknik Servis

 

 
D-Smart Bayi Servisleri
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2018 www.ds-merkez.com.tr D-Smart Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır. 0212 442 0118 - 0212 553 0473
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM