İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
* Web’e Özel Fırsatlarla D-Smart Üyeliğinizi Avantaja Dönüştürün.

D-Smart Suşehri Bayi Servisleri| Sivas

 

 
 
D-Smart Suşehri yetkili bayimizden üye olmak için müşteri temsizlcilerimizi arayarak, D-Smart üyelik işlemenizi hızlı ve kolay bir şekilde müşteri hizmetleri temsilcilerimiz yardımıyla online olarak oluştarabilirsiniz. D-Smart paketlerinden size en uygun teklifleri ve kampanyaları öğrenmek, avantajlı bir üyelik oluşturarak D-Smart sahibi olmak istiyorsanız 0850 480 7266 bizlere ulaşın. D-Smart Suşehri Sivas rekabetçi yenilikçi ve uzman müşteri temsilcilerimizden sağlıklı bir başvuru gerçekleştirirken, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan teknik ekip kadorosuyla da aynı gün kurulum farkını yaşatıyoruz. Suşehri D-Smart, kurulum sonrası da destek vererek sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.
 
 
Sivas Suşehri D-Smart Kampanya Bilgi
Sivas D-SMART Müşteri Temsilcisi : 0850 480 7266
 
 
Her bütçeye uygun D-Smart fırsat kampanyaları ve avantajlı fiyatları bulunmakta. D-Smart Suşehri Sivas bayi merkezi olarak yayınlamış olduğumuz D-Smart Suşehri web sitemizde D-Smart Tv ve Limitsiz D-Smartnet paketleri, D-Smart GO kampanyaları ve indirimler D-Smart'ın engelleri aşan kampanyaları, D-Smart bayii özel seçenekleri ile ilgili bilgileri inceleyebilir, aklınıza takılan sorular, Paket oluşturma, internet bağlantısı, yeni abonelik oluşturma, D-Smart paketleri, D-Smart kampaya detayları ile ilgili bizlerden destek alabilirsiniz. Dsmart'ın bir çok avantajlı fiyatları yanında dilediğinizi izleyebileceğiniz paketleri bulunmaktadır. Birçok spor içeriğinin yanı sıra, Film, Dizi, Yaşam, Belgesel, Müzik ve Çocuk kanallarıyla içeriklerini çok daha renkli hale getiriyor. D-Smart Suşehri Sivas 0850 480 7266 servis yeni üyelik destek hizmetleri sizlere üyelik sürecinizi daha kolay hızlı ve güvenli hale getirmek için çalışmaktadır.
 
 
-D-Smart'a üye olmak için aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım!
Sizin için en uygun D-Smart'ı birlikte oluşturalım!
 

D-Smart Suşehri Sivas Bayileri Servisleri

 
D-Smart Suşehri bölge özel kampanya bilgi hattından ulaşabilirsiniz. D-Smart Suşehri bayi servis listesi, Suşehri abone hattı
Suşehri D-Smart Bayi Adresleri Listesi
Bayi AdıBayi Adresiİlçe
 
 

D-Smart Suşehri Sivas Servis Bölgeleri

 
 
Yeni - Tepeardı - Gönüloğlu - Taşköprü - Kemalpaşa - Yanlızbağlar - Karşıyaka - Cami - Cumhuriyet - Sanayi - Balkara - Çitlice - Kozçukur - Çataloluk - A. Akören - Y. Akören - Çokrak - Elmaseki - Kekeç - Karalar - Camili - Şarköy - Aksu - Akçaağıl - Kesikkaş - Kuzdere - Taşbayır - Günlüce - Hödürek - Arpacı - Akıncı - Güngören - Yaygın Söğüt - Sökün - Gelengeç - Karaağaç - Yamaç - Tatar - Kale - Gökçekent - Eski Meşe - Bey Değirmeni - Küçük Güzel - Esenyaka - Gümüştaş - Eski Şar - Cevizli - Akşar - Eski Toprak - Kurugöl - Kızıltaş - Yürekli - Polat - Kavşut - Kemallı - Taklak - Yoncalı - Kiziryurdu - Karacaören - Saraycık - Çamlıdere - Erence - Avculu - A. Sarıca - Arpayazı - B. Güzel - Bostancık - Boyalıca - Çakıllı - Gökçekaş - Gözköy - Güdeli - Güneyli - Kayadelen - M. Karaağaç - Olucak - Sağ Pazar - Solak - Türkmenler - Üzümlü - Yelkesen - Y. Yayla -
 
 
 
 

D-Smart Suşehri, Kurulum Çanak anten fiyat listesi

 
 
Tek LNB'li Çanak Kurulumu (20 mt kablo dahil)1500 TL
 Çift LNB'li Çanak Kurulumu (40 mt kablo dahil)2100 TL
Tekli LNB280 TL
 Çiftli LNB500 TL
 Dörtlü LNB 750 TL
 Kablo (Metresi)20 TL
 Servis Bedeli400 TL
 
 

D-Smart Suşehri Sivas Bayi Hizmetleri

 
  • D-Smart Kurulum ve Aktivasyon, D-Smart Servis, D-Smart Arıza, D-Smart Kart İade, D-Smart Kutu iade, D-Smart İptal talebi
 
 
 

D-Smart Suşehri Sivas Servisleri, D-Smart Suşehri Satış Noktası

 
D-Smart bireysel ticari üyeliklerinizde Suşehri Sivas D-Smart servis telefonumuzdan müşteri hizmetleri temsilcilerimiz size servis, kurulum. yeni abonelik başvurusu hizmeti vermektedir. Canlı destek ile D-Smart internet paketleri, D-Smart ve internet kampanyaları, D-Smart yalın internet, D-Smart internet tarifeleriD-Smart Mega paket, D-Smart HD kalitesinde, Film ve Dizi kanalları, Belgesel kanallarından National Geographic, Discovery grupları dahil tüm müzik eğlence yaşam kanalları, çocuk kanallarını Turksat ve Hotbird uydusu üzerinden yayın yapan 81'i HD 270'den fazla yerli ve yabancı kanalı izleyicilerine sunmaktadır. D-Smart Suşehri Sivas servisleri, D-Smart Suşehri satış noktası servisinin sizlere sunmuş olduğu D-Smart hizmetleri bitmedi! D-Smart'ın uygun internet seçenekleri limitsiz kotasız ve tek fatura, dosdoğru hizmet farkını yaşayın. D-Smart'ın teknolojık alandaki yenilikleri D-Smart GO, D-Smart Kampanyaları, D-Smart internet D-Smart HD plus, DFix cihaz ile ayrıcalıkların farkını keşfederek eğlenceyi evinizde buluşturmaya devam ediyor.
 
 

D-Smart GO ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde TV keyfi

D-Smart GO ile TV keyfinizi, cep telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan özgürce izleyin, Ulusal kanalların canlı yayınları, Filmleri ve yerli yabancı dizileri, spor karşılaşmalarını gününde ve saatinde izlemek zorunda değilsiniz. D-Smart GO ile çok daha fazlasını dilediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

 

 

D-Smart HD

 

HD tv sahibi olsanız da gerçek HD görüntü kalitesi için uydu alıcı cihazınızın ve yayınınızın da HD özellikte olması gerekir. D-Smart HD ile en güncel filmler, ödüllü diziler, olağanüstü yapıtlı belgeseller, eğlence yaşam ve spor kanalları ile gerçeğe yakın, 85'i HD 270’den fazla kanalı izleyebilirsiniz.   
D-Smart HD cihazı için ise Türksat uydusuna bakan çanak anten yeterlidir.

 

 

D-Smart HD Plus

 

D-Smart HD plus, içerisinde harddisk hafızası bulunan bir cihazdır. D-Smart HD+ ile istediğiniz yayınları kaydedebilir, canlı yayını durdurabilir, geri yada ileri alabilir, dilediğiniz zaman canlı yayın zamanına dönebilirsiniz, aynı anda iki yayını kaydedebilirsiniz. Suşehri D-Smart 0850 480 7266 müşteri temsilcinizden bilgi alıp hemen kurulum sağlatabilirsiniz. 

 

 

Dfix

 

kurtulmanızı sağlar. Tek kumanda ile kolay kurulum ve kullanım rahatlığını yaşayın. Modül ve içerisine yerleştirilen bir kart ile D-Smart'ın zengin dünyasına HD kalitesiyle izlemenizi sağlar. Sadece bir kredi kartı büyüklüğünde olan D-Smart D-Fix'i televizyonunuza kolaylıkla takılabilir. D-Smart Suşehri Sivas bayi temsilcinizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

D-Smart Suşehri bayileri, D-Smart Suşehri servisleri, D-Smart Suşehri satış noktaları, D-Smart Suşehri servis abone merkezi, D-Smart Suşehri Teknik Servis

 

 
D-Smart Bayi Servisleri
ds-merkez.com.tr © 2024 Digiport Bilişim Sanayi ve Tic. A.Ş
Tüm hakları saklıdır. Digiport Bilişim ve Dijital Yayın Hizmeti D-Smart tarafından sunulmaktadır.
Bu site Dsmart alternatif satış kanalı olan Digiport Bilişim Sanayi ve Tic. A.Ş tarafından kullanılmaktadır.
Yalnızca yeni abonelik işlemleri yapılmaktadır. Bu sitede yer alan tüm ticari markaların isim hakları markaların ticari sahiplerine aittir.
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM