İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
* Web’e Özel Fırsatlarla D-Smart Üyeliğinizi Avantaja Dönüştürün.
photo/ İnternet + D-SMART TV + GO Avantaj Kampanyası
AVANTAJLI ÜÇLÜ

Sınırsız İnternet, Premier Lig ve dünyanın sporunu
cepte, web’te, tablette dilediğiniz zaman izleyebileceğiniz Go Spor da içinde!


İnternet + D-SMART TV + GO Avantaj Kampanyası

 

 • İnternet ve GO SPOR bir arada!
  Premier Lig ve dünyanın sporunu cepte, web’te, tablette dilediğiniz zaman izleyebileceğiniz Go Spor da içinde!
   

  • 24 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat
  • Aktivasyon bedeli hediye
  • Yalın erişim ücreti hediye
 
 
 

İnternet + D-SMART TV + GO Avantaj Kampanyası Fiyat Listesi

 

İNTERNETHoş GeldinAile SporFilm DiziMega
4 Mbps'e kadar hızlı (40 GB KOTA)59,90 TL64,90 TL69,90 TL74,90 TL 
4 Mbps'e kadar hızlı (60 GB KOTA)74,90 TL79,90 TL84,90 TL89,90 TL
dsmart internet

 Kampanya koşulları nedir?

 

  İnternet + D-SMART TV + GO Avantaj Kampanyası, hizmetin kullanılacağı adreste daha önce hiç abonelik yapılmamış veya abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş yeni bireysel abonelik başvurularında geçerlidir. ISS geçiş müşterileri yararlanamaz.İnternet + D-SMART TV + GO Avantaj Kampanyası yalın internet hizmeti ile sunulmaktadır. Kota’nın aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 1 Mbps olacak şekilde ücretsiz olarak internet kullanımına devam edilecek ve dönem sonunda tarifenin standart hızına dönecektir.İnternet + D-SMART TV + GO Avantaj Kampanyası Modem istenirse aylık 9,5 TL kullanım ücreti ile sunulacaktır. FTTH altyapılarda modem zorunludur ve 9,5 TL fiber modem kullanım ücreti faturaya yansıtılacaktır.İnternet + D-SMART TV + GO Avantaj Kampanyası Fiyatlara D-Smart GO hizmeti dahil, İlk ay tüm kanallar hediye!İnternet + D-SMART TV + GO Avantaj Kampanyası Kampanya 24 ay taahhütlü olup kampanya kapsamında bundle ürünlerde TV paket yükseltme yapılabilmektedir.İnternet + D-SMART TV + GO Avantaj Kampanyası Abonelik dondurma hizmeti verilememektedir. 

D-Smart İnternet Kampanyası

D-Smart İnternet KampanyasıSınırsız internet seçenekleri ile Premier Lig ve tüm spor kanallarını cepte, web’te, tablette izleme keyfi Go Spor da içinde!Üstelik şimdi bütçenize uygun farklı hız ve AKN seçenekleri ile!

incele
44,90 TL / AY

TÜM KAMPANYALARI GÖSTER

T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2018 www.ds-merkez.com.tr D-Smart Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır. 0212 442 0118 - 0212 553 0473
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM