İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
* Web’e Özel Fırsatlarla D-Smart Üyeliğinizi Avantaja Dönüştürün.
Hoş Geldin Paketi + Sınırsız Fiber İnternet Bir Arada!
AVANTAJLI İKİLİ

Sınırsız İnternet, Premier Lig ve dünyanın sporunu
cepte, web’te, tablette dilediğiniz zaman izleyebileceğiniz Go Spor da içinde!


 

Hoş Geldin Paketi

Sınırsız İnternet Avantajlı İkili

 

 • Sınırsız İnternet ve GO SPOR bir arada!
  Premier Lig ve dünyanın sporunu cepte, web’te, tablette dilediğiniz zaman izleyebileceğiniz Go Spor da içinde!
   

  • 24 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat
  • Aktivasyon bedeli hediye
  • Yalın erişim ücreti hediye
 
 
 

Sınırsız İnternet Avantajlı İkili Fiyat Listesi

 

ADSL40 GB AKN
4 Mbps'e kadar sınırsız32 TL
dsmart internet film dizi

 Kampanya koşulları nedir?

 

Sınırsız İnternet Avantajlı İkili  24 ay kullanım sözü verildiğinde geçerli aylık ücretlerdir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. 192 TL değerindeki aktivasyon bedeli kampanya kapsamında hediyedir. Yalın (telefonsuz) internet istenmesi durumunda aylık yalın internet ücreti farkı 15 TL yerine 7 TL’dir ve yukarıdaki liste fiyatlarına dahildir. Talebinize göre en yüksek AKN (Adil Kullanım Noktası) seçeneği 200 GB’dır. Evinize kadar fiber alt yapısında olduğunda fiber modem ücretsizdir ve 200 TL değerindeki yerinde kurulum hizmeti Sınırsız İnternet Avantajlı İkili taahhüt kapsamında ücretsiz olarak yapılmaktadır. Diğer internet altyapı seçeneklerinin talep edilmesi durumunda, kablosuz ADSL modem 7 TL, VDSL modem ise 7 TL olarak aylık kullanım bedeli faturanıza yansıtılır. Modemin mülkiyeti D-Smart’a ait olup, üyelik süresince abonelerin kullanımına verilir. Sınırsız İnternet Avantajlı İkili Üyeliğin sona erdirilmesi durumunda, kendisine tahsis edilen modemi 7 (yedi) gün içerisinde iade etmekle, aksi durumda ilgili modeme  ilişkin cari bedeli (eve kadar fiber abonelerine tahsis edilen fiber modem için 250 TL, kablolu modem için 30 TL , kablosuz modem için 75 TL, ve VDSL modem için ise 180 TL donanım bedelini) ödemekle mükelleftir. Sınırsız İnternet Avantajlı İkili Taahhüt bozma durumunda iptale kadar geçen süre boyunca sunulan hediye ve indirimler; aylık erişim ücreti indirimleri, Go Spor indirimleri, yerinde kurulum ücreti ve aktivasyon ücreti aboneye faturalanacaktır. Ancak, taahhüt sonuna kadar üyeden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı bu tutardan daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıtılacaktır. İnternet alt yapı sağlayıcısının, ankastreye kadar bağlantı işlemini gerçekleştirmesinden sonra D-Smart veya internet alt yapı sağlayıcıdan kaynaklanmayan arızalar nedeniyle internet hizmetinin alınamaması durumunda abone talebine istinaden ücretsiz olarak sunulan 60 TL değerindeki teknik servis hizmetinden yararlanılmış olması durumunda, üyelik boyunca verilen hediye ve indirim hesaplamalarına bu tutar da dahil edilecektir. Sınırsız İnternet Avantajlı İkili kapsamında belirtilen internet hız seçenekleri erişim hattınızın uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak en yüksek hız verilmektedir. AKN (Adil Kullanım Noktası)’nin aşıldığında hızınız, 8 Mbps tarife için en fazla 3 Mbps, 10 Mbps ve 16 Mbps tarifeleri için en fazla 5 Mbps, 24 Mbps için en fazla 8 Mbps, 50 Mbps için en fazla 16 Mbps, 100 Mbps için en fazla 24 Mbps ile sınırlandırılmaktadır. Dönem sonunda ise tarifeniz standart hızına dönecektir. D-Smart, kanal, yayın ve içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

 

Sınırsız İnternet Kampanyası

Sınırsız İnternet KampanyasıSınırsız internet seçenekleri ile Premier Lig ve tüm spor kanallarını cepte, web’te, tablette izleme keyfi Go Spor da içinde!Üstelik şimdi bütçenize uygun farklı hız ve AKN seçenekleri ile!

incele
79,90 TL / AY

TÜM KAMPANYALARI GÖSTER

T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2018 www.ds-merkez.com.tr D-Smart Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır. 0212 442 0118 - 0212 441 0 333 - 0212 553 0473
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM