İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
* Web’e Özel Fırsatlarla D-Smart Üyeliğinizi Avantaja Dönüştürün.
photo/Taahhütsüz İnternet Kampanyası
Taahhütsüz Limitsiz İnternet Keyfi
D-Smart'ta!

Taahhütsüz internet fiyat seçenekleri ile 1000 mbps'e kadar limitsiz internet tarifeleri.
Avantajlı fiyatlarla üyelik için Hemen Ara.


Taahhütsüz Limitsiz İnternet


Taahhütsüz İnternet Kampanyası

 

  • Taahhütsüz Limitsiz İnternet 

     

    • Söz yok, taahhüt yok
    • 1000 Mbps’e kadar varan hız
      Yalın İnternet ücreti dahil
 

Taahhütsüz İnternet Kampanyası Fiyat Listesi

 

TarifelerFiyat
16 Mbps'e Kadar Limitsiz199 TL
24 Mbps'e Kadar Limitsiz209 TL
35 Mbps'e Kadar Limitsiz224 TL
100 Mbps'e Kadar Limitsiz264 TL
200 Mbps'e Kadar Limitsiz324 TL
500 Mbps'e kadar Limitsiz409 TL
1000 Mbps'e Kadar Limitsiz509 TL
dsmart internet film dizi

 

Kampanya koşulları nedir?

Taahhütsüz İnternet Kampanyası, aboneliğin 24 aylık taahhüt süresi dolmadan iptal etmeniz durumunda; verilen hediye ve indirimler, iç kurulum ve aktivasyon ücreti, paket fiyatları indirimsiz liste fiyatları üzerinden hesaplanıp üyeye faturalanacaktır. 264 TL D-SmartNet aktivasyon ücreti Taahhütsüz İnternet Kampanyası kampanya kapsamında hediyedir.Fiber ve ADSL modem için 20 TL kullanım bedeli faturaya yansıtılır. Taahhütsüz İnternet Kampanyası kapsamında Modemin mülkiyeti süresiz olarak D-Smart’a ait olup, üyelik süresince üyelerin kullanımına verilir. İptal durumunda 7 gün içinde teslim edilmesi gerekir.Taahhütsüz İnternet Kampanyası üyeliğinin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen hediye ve indirimler; aylık erişim ücreti indirimleri, aktivasyon ücreti, yerinde kurulum ücreti, D-Smart GO indirimleri üyeye faturalandırılır.Taahhütsüz İnternet Kampanyası sunulan internet hız seçenekleri altyapıya göre değişiklik göstermektedir.D-Smart, kanal, yayın ve içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Taahhütsüz İnternet Kampanyası kampanyası başka kampanyalarla birleştirilemez.

Üniversitelilere Özel 12 Ay Taahhütlü Limitsiz İnternet | D-Smart GO

Üniversitelilere Özel 12 Ay Taahhütlü Limitsiz İnternet | D-Smart GOD-Smart GO ile en sevdiğin filmleri, dizileri, ulusal ve uluslararası kanalları dilediğin zaman, dilediğin yerden izle.

incele
179 TL / AY
Limitsiz İnternet ve D-Smart Go

Limitsiz İnternet ve D-Smart GoSadece internet isteyenlere, indirimli fiyat tarifeleri avantajlı kampanya seçenekleri ile Dsmart Go ve limitsiz internet. Dsmart Go ile paket kapsamındaki içerikleri cepte, web’te, tablette dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

incele
169 TL / AY

TÜM KAMPANYALARI GÖSTER

T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2018 www.ds-merkez.com.tr D-Smart Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır. 0212 442 0118 - 0212 553 0473
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM